Co má u muže vliv na uspokojení ze sexu?

Velikost textu: AAA

10. 1. 2017

Zdravý sexuální život u muže nezávisí na skutečné velikosti jeho penisu, protože muži umějí být nespokojení i s velkým pyjem, ale na tom, zda je se svým tělem smířený a zda ho má rád. Jestliže je muž spokojený se svou výbavou bez ohledu na její velikost, pak má velmi kvalitní pohlavní život a i on sám ho tak vnímá. Naopak nespokojenost – a je jedno, jestli je penis skutečně malý – vede ke kolapsu v sexu.

Vyplývá to z rozsáhlého průzkumu u víc než čtyř tisíc mužů. Vědci z Kalifornie u všech měřili Index dojmu z mužského genitálu (IMGI). A u každého také to, jak je spokojený se svým pohlavním životem. Sebepřijetí a spokojenost se svou výbavou nejvíce ovlivňují to, zda má muž zdravý sexuální život.

„Muži, kteří nejsou spokojení se svým penisem, se totiž daleko víc zdráhají nechat se uspokojit ústy a pronikat do sexuálního protějšku penisem v aktivní roli,“ tvrdí autoři.

Mezi nespokojenými muži je o deset procent méně aktivních jedinců.

Bohužel současná doba plná všudypřítomné pornografie, která zobrazuje jen nadprůměrně vyvinuté muže, a také studie, v nichž ženy vyjadřují potřebu mít v posteli nadprůměrné penisy, mužskému sebevědomí nepřidávají.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související