Víme, jak bydlí hvězdy!

Velikost textu: AAA

15. 4. 2013

Sníte o hvězdném bydlení ve stylu známých celebrit?

Podařilo se nám zjistit, jakým nábytkem si hvězdy vybavují své interiéry, jaké mají doma bytové doplňky, a dokonce i v čem spí.

Co dělá interiér interiérem, to je bezpochyby nábytek. Jak jsme zjistili, hvězdy nejčastěji sázejí na kvalitu ve znamení nadčasovosti. Proto u nich doma obvykle najdeme dřevěný nábytek z masivu. Ten může mít mnoho podob. Některé hvězdy nedají dopustit na klasický nebo dokonce starožitný nábytek, spousta z nich však miluje spíše moderní nábytek. Navíc zde až na výjimky platí pravidlo, že kdo sází doma na modernu, vybaví si svou chatu či srub právě tradičním dřevěným nábytkem. Jeden druh nábytku si však oblíbili všichni bez rozdílu. Mexický nábytek s ručně opracovanými starožitnými efekty, který je v dostání například v prodejně 'http://www.sobnabytek.cz/','www.sobnabytek.cz'.

Nejdůležitějším kusem nábytku je samozřejmě postel. Hvězdy si potrpí na snění v luxusu. Komfort vysokých polohovacích postelí Pullman si nemohou vynachválit pouze dámy, ale také pánové. A všichni dříve narození. Vysoké ležené je totiž mimo jiné zárukou snadného vstávání a uléhání. Jen si to představte. Atraktivní design, který se plně přizpůsobí Vašim představám. Vysoká čalouněná čela pro pocit větší intimity a vychytávky, jako je automatické vysunutí opěry páteře. Masáž nebo proměna postele v křeslo dle libosti. Ovládání dálkovým ovladačem stejně jako televize. Tyto luxusní postele najdete na 'http://www.luxurysleeping.cz/','www.luxurysleeping.cz'.

NÁŠ TIP: Postel Pullman L´Excellence s unikátním polohovacím systémem Slide Back System, na které spí Alice Bendová.

Bez doplňků to samozřejmě nejde. Hvězdy se rády obklopují krásnými věcmi, a to nejen pro dobrý pocit, ale především pro inspiraci. Hudebníci, zpěváci, spisovatelé, režiséři, ti všichni milují stylové doplňky. Hodiny, truhly, vázy, obrazy…. Společně se zajímavými dekorativními předměty hrají prim textilní doplňky. V ložnici je to především povlečení. Jak správně tušíte, hvězdy se nespokojí jen tak s obyčejným krepem. Zato 'http://www.stella-ateliers.cz',' luxusní povlečení' Stella přeje dobrou noc nejedné hvězdičce. Jak by také ne, když je vyrobeno z těch nejlepších látek, a pyšní se krásnými barvami, vzory a motivy. Pokud si takové pořídíte, můžete o hvězdném životě alespoň sladce snít.

Jako hvězda si neustále musíte chránit své soukromí. Moderní stínící technika je k tomu jako stvořená. Kupříkladu takové římské rolety si pořizuje domů čím dál více celebrit. Důvody jsou dva, ochrana interiéru před zvědavými pohledy zvenčí a sluncem a jejich krásný dekorativní vzhled.

Chcete vědět více? Na návštěvu k sobě domů Vás hvězdy nejspíš nepozvou. Ale nic není ztraceno. Spoustu inspirace o hvězdném bydlení totiž můžete načerpat na portále o bydlení 'http://www.utulnydum.cz/','www.utulnydum.cz', který sleduje nejnovější trendy v oblasti bydlení, a který pro své čtenáře připravuje stále nové a nové seriály, nyní aktuálně seriál Rekonstrukce domu krok za krokem.

Autor: Redakce Foto: Archiv

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější