Jágrova Inna v sexy obtaženém trikotu: Jardo, tohle ti zrychlí srdeční tep!

Velikost textu: AAA

18. 4. 2013

Expřítelkyně hokejisty běhá pro děti.

Sporťačka Inna Puhajková (27) je nejen hezkou tváří, která aktuální dění ze světa sportu předčítá, ale sportem - a to nejen tím hokejovým - opravdu žije. Proto hned první jarní víkend strávila na čerstvém vzduchu v Českých Budějovicích na úvodní etapě běžeckého seriálu RunTour, kde se nejen ujala čestné role a pětikilometrovou trať odstartovala, ale sama ji absolvovala. Půvabná brunetka celou etapu zdolala v čase 27 minut a 30 vteřin. „Čas je uspokojivý, ale do příštího závodu ho ještě vylepším,“ slibovala Inna Puhajková. „Běhání je přirozeným pohybem, a když navíc můžu svou účastí přispět na dobrou věc a udělat něco pro nemocné děti, které samy běhat nemůžou, mám ze všeho mnohem lepší pocit,“ dodala Inna.

Do závodu se ale nepřihlásila sama a na pomoc si vzala svoji moderátorskou kolegyni Janu Marečkovou. Když obě moderátorky uběhly svou trasu, měly čas okukovat všechny přítomné vypracované sportovce v čele s olympijským vítězem v moderním pětiboji Davidem Svobodou.

Na českobudějovickém závodě RunTour si přišli na své nejen sportovci, ale i maminky s dětmi. Pro ty nejmenší byl na místě připraven bohatý doprovodný program s velkým množstvím atrakcí. RunTour má především charitativní rozměr. Vybrané peníze ze startovného budou na konci sezóny předány do rukou tiskové mluvčí FN v Motole Pavlíny Dankové. „Peníze poputují Dětskému kardiocentru, které se zabývá především diagnostikou a léčbou vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév. Za loňský výtěžek, který činil bezmála půl milionu korun, jsme již pořídili speciální software pro magnetickou rezonanci. Mám z toho obrovskou radost a chtěla bych poděkovat všem, kteří celý projekt podpořili svou účastí, anebo ještě i podpoří,“ dodala Danková.

Autor: bea Foto: NextFoto, RunTour, TV Nova

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější