Tereza Maxová nestárne, má stejnou postavu jako před 20 lety! Podívejte se, jak jí to sluší!

Velikost textu: AAA

17. 9. 2013

Tereza Maxová snad nestárne! I po třech dětech má skvělou postavu jako před dvaceti lety, kdy s modelingem začínala. Na vizuálech k nové kampani ukazuje sexy postavu hodnou třicátnice.

Topmodelka měla při focení pro Módní Chodov za úkol ztvárnit ideu celé kampaně, a to souboj čtyř módních destinací: Paříž, Milán, Londýn a New York. A právě sexy pařížský outfit odhalil její úžasně dlouhé štíhlé nohy a vosí pas. Receptem na její bezchybnou figuru přitom zřejmě nebude striktní dieta, při focení si klidně dala poctivý steak! Není ale tajemstvím, že Tereza je velmi aktivní člověk a kromě své rodiny se stará také o nadaci pro opuštěné a znevýhodněné děti v České republice.

„Nápad pozvat české zákazníky do jednotlivých světových metropolí, které jsou skutečnými mekkami módy, se mi velmi líbí. Sama jsem je v rámci své profese měla šanci dokonale poznat a právě tyto patří k mým favoritům,“ uvedla topmodelka Tereza Maxová, ambasadorka celé akce. Pro zákazníky budou každou sobotu připraveny atraktivní módní přehlídky značek z daných destinací, lákavý doprovodný program, živá hudební vystoupení a soutěže o hodnotné ceny.

Účast na přehlídkách navíc přislíbily české modelky jako Aneta Vignerová, Tereza Chlebovská, Eliška Bučková, Lucie Křížková (Váchová), Lilian Sarah Fischerová, či Veronika Chmelířová.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související