Tereza Kostková nemá svou sexy postavu zadarmo: Podívejte, jak dře jako kůň!

Velikost textu: AAA

6. 1. 2014

Herečka Tereza Kostková již více než dva roky cvičí se svou trenérkou. Oblíbila si hlavně cvičení na speciální vibrační plošině, které stimuluje svalová vlákna a tak pomáhá zpevnit problémové partie. Vzhledem k tomu, že Tereza Kostková je pracovně velmi vytížená, poslední dobou i díky StarDance, tak jí vyhovuje, že cvičení jí nezabere příliš mnoho času. Protože je sportovní nadšenkyně, rozhodla se, že si zkusí trénink s profesionální sportovkyní a zároveň svou kamarádkou, Lenkou Šmídovou.

Herečka si najde čas na cvičení alespoň dvakrát týdně. Obvykle chodí cvičit se svou trenérkou, se kterou trénuje už více než dva roky a je na její přístup k tréninku zvyklá. „Na Power Plate mne baví to, že mi stačí cvičit pouze dvacet až třicet minut minimálně dvakrát týdně a má postava je zpevněná a jsem v dobré kondici,“ pochvaluje si herečka. Protože Tereza Kostková sportuje velmi ráda, chtěla si svůj trénink zpestřit. „Mám ráda výzvy a také mne baví zkoušet nové věci. Proto jsme s mou trenérkou vymyslely, že bych mohla zkusit trénink s profesionální sportovkyní,“ říká Tereza. Slovo dalo slovo a proto, že se Tereza zná s jachtařkou Lenkou Šmídovou, olympijskou medailistkou z athénských her v roce 2004, byla její sparring partnerka jasná.

Jejich tréninku přihlížela také trenérka Terezy Kostkové. „Je vidět, že holky si rozumějí a trénink spolu je baví. Jen doufám, že mne Tereza nevymění za Lenku,“ říká se smíchem. Na tréninku bylo vidět, že si ho Tereza Kostková i Lenka Šmídová užívaly a měly ho jako zpestření svých obvyklých tréninků. Ačkoliv Lenka Šmídová z vrcholového sportu již odešla, stále se chce udržovat fit. „Teď se hlavně věnuji svým dvěma dětem a do toho trénuji děti v yachtingu, takže času na sport opravdu nemám mnoho. Power Plate je pro mne ideálním řešením, abych se udržela fit a měla spoustu energii, protože běhání kolem mých dcer je celkem vyčerpávající,“ říká Lenka.

Po náročném cvičení si šly obě dámy odpočinout do relaxační zóny, kde si pořádně odpočinuly v sauně a ve vířivce. Obě dvě se s úsměvem rozloučily a těší se, že si společný trénink zase brzy zopakují.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související