Lolitka Monika Bagárová pověsila hudební kariéru na hřebík. Bude se teď živit svým sexy tělem?!

Velikost textu: AAA

7. 1. 2014

Talentovaná, úspěšná a především sexy zpěvačka Monika Bagárová aktuálně pověsila hudební kariéru na hřebík a pustila se se vší vervou do své druhé největší vášně, kterou je móda a design. Vznikla tak limitovaná kolekce 500 kusů hodinek podle návrhů Moniky a designérů známé hodinářské značky. To ale není jediná novinka v jejím nabitém programu. Monika se čerstvě stala držitelkou řidičského oprávnění a začíná připravovat natáčení nového videoklipu.

Jako každá mladá holka se Monika ráda parádí a dbá na svůj vzhled. „Píše mi spousta slečen, jestli bych jim mohla poradit, co si mají oblékat, jak jednotlivé kousky zkombinovat a jaké doplňky nosit. Tak jsem se rozhodla navrhnout vlastní módní doplněk v podobě trendy sportovních hodinek,“ komentuje spolupráci Monika Bagárová. Zpěvačka třetím rokem studuje v Brně střední pedagogickou školu, ve které nevyniká pouze tancem a zpěvem, ale také kreslením. „Přiznávám, že při prvních návrzích jsem byla trochu nervózní, jestli to zvládnu. Jsem zvyklá kreslit tužkou na kus papíru a ne ve 3D programech. Nicméně díky pomoci zkušených designéru jsem to zvládla,“ uvedla krásná brunetka, pro kterou bylo nejtěžší rozhodnout se, v jakých barevných provedeních hodinky pustí do výroby. „Se stylistkou Evou Svobodovou jsme na focení vybíraly outfit v černé, šedé a červené barvě tak, aby vše perfektně pasovalo k hodinkám,“ dodala ještě Monika, jež si na dokonalé image zakládá.

Musím přiznat, že vše co dělám, mě naplňuje a nabíjí. Jediné, co mě občas trochu štvalo, že jsem musela mé blízké prosit, aby mě někam zavezli. A tak jsem si řekla dost a rozhodla jsem se jít do autoškoly,“ uvedla Monika, která právě obdržela řidičské oprávnění. „Musím ale přiznat, že za vše dlužím poděkování mému instruktorovi z autoškoly Aleš Kříž, který měl se mnou velkou trpělivost, především co se týče technických věcí kolem auta,“ smála se zpěvačka.

Většina jejich vystoupení se aktuálně odehrává na Slovensku a i nový videoklip, který spatří světlo světa, chtěla zpěvačka natáčet v zahraničí. „Je několik lokací, o kterých uvažujeme. Jednou z nich je i můj milovaný New York, ale nerada bych něco zakřikla a tak zatím o tom nechci nic víc prozrazovat, ale už teď se nemůžu dočkat,“ dodala Monika.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související