Sestry Geislerovy s ohnivou hřívou: Která ze tří zrzek je více rajcovní?!

Velikost textu: AAA

17. 3. 2014

Snesitelná lehkost bytí, objevení sebe sama, opravdovost, vášeň, nespoutanost a svoboda... to vše vystihuje ikonistické trio sester Geislerových v nové kolekci vlasového mága Michala Zapoměla THE SISTERS.

Všechny tři sestry Geislerovy, Aňa, Ester a Lenka, se staly předmětem focení fotografa Matúše Tótha. Protože se fotily v barvách na vlasy, které zdůrazňují jejich přirozenou rezavost, zářily jako lištičky v jarním slunci. „Ony jsou pro mě prototypem přirozeně krásné ženy a v podstatě nebylo o čem jiném přemýšlet," říká Zapoměl.

„Mám pocit, že mám zas takovou barvu, jakou znám ze svých fotek z dětství," svěřila Aňa, která sice před lety vyzkoušela i platinovou barvu, ale vždy se pokorně vrátila k té, kterou jí pánbůh nadělil a která jí, stejně jako jejím sestrám, sluší nejvíc.

Podle Zapoměla je právě přirozenost hlavní. „Mám rád hlavně krásné vlasy a pokud zůstane zachována kvalita, klidně jdu i do experimentu. Pokud přijde Aňa, že chce na blond, tak budu trochu protestovat, ale udělám jí to, když zůstane zachována kvalita. Ale jsem kadeřník, který zastává přirozenost. To, co příroda nadělila, jen trochu upravíme," říká.
 

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související