Luxusní PRDELKA Karolíny Krézlové: Na tyhle křivky ulovila nejednoho sportovce!

Velikost textu: AAA

23. 5. 2014

Karolína Krézlová (26) – kráska proslulá tím, že si milence vybírá mezi sportovci (randila například s fenomenálním sprinterem Usainem Boltem, exslávistou Tijanim Belaidem a motocyklovým závodníkem, milionářem Maxem Biaggim) o sobě dává po delším čase vědět.

Přestože v soutěži Česko Slovensko má talent jako zpěvačka pohořela, na zpívání nezanevřela a jak sama říká: „Zpívání mě baví stále víc.“ Nicméně čas od času se díky sexy křivkám a půvabné tvářičce objeví před objektivem fotoaparátu. Focení bere jako práci, přestože sem tam se snaží vytvořit i projekty i sama pro sebe. Jejím vzorem je burleskní tanečnice Dita Von Teese, do níž se vžila před fotoaparátem Jana Svobody, a vznikly tak věru podařené fotky.

Sama Karolína k tomu říká: „Z mé strany přišel nápad zapojit knížku od Dity Von Teese. Je to kniha plná inspirace pro mé pin-upové vystoupení. Podle mě ona dokáže perfektně balancovat na hranici sexsymbolu a ženskosti. Její vystoupení i vzhled jsou vždy propracované do posledního detailu.“

Fotky vznikaly u Karolíny doma, díky čemuž bylo dosaženo nejintimnějšího dojmu. Karolína chce snímky použít k propagaci svého nového obchodu s oblečením, který otvírá se svou kamarádkou stylistkou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související