Exekutoři řádili u silikonové Vlaďky Erbové: Brali vše, co je Řepky!

Velikost textu: AAA

26. 5. 2014

Před několika dny se Vlaďka Erbová (32) svěřila, že její manželství s bouřlivákem Tomášem Řepkou (40) prochází krizí a ve vztahu se objevují první trhliny. „Není to lehké, ale věříme, že krizi překonáme. Raději jezdím za rodinou na sever Čech, utíkám, aby se vyčistil vzduch. Pokaždé, když začne dusno, balím děti a mizím. Není dobré být v tu chvíli v jednom domě. Tomáš čistí hlavu na rybách u řeky a já jedu pryč. A to je teď, přiznávám, docela často.“

Rodačka z Mostu si bývalého fotbalového reprezentanta vzala loni v červenci na Karlštejně, nicméně svatbě předcházel delší poměr s tehdy stále ženatým exsparťanem. A zde bude zřejmě další problém, který musejí sexy modelka a fotbalista řešit – rozvod s exmanželkou Renátou (40) neproběhl vůbec hladce a ani děti se k nové Řepkově rodině nestaví zrovna kladně. Podle Renáty neplatí Řepka alimenty na děti z prvního manželství, a proto nelenila a poslala na svého exmanžela exekutory. Fotbalista má určeno platit na třináctiletého Tomassa 25 000 korun měsíčně, na dceru Veroniku (18) mu letos v lednu soud snížil částku ze 76 000 korun na 40 000. Úředníci prý po třech hodinách v domě zabavili fotbalistovy trofeje, čtyřkolku a rybářské pruty.

Podle Řepkovy ex bývalý choť kašle nejen na placení výživného, ale i na děti. „Dětem se nevěnuje, úplně je vymazal ze svého života. Nedávno ponížil vlastní dceru, když za ním přijela. On ji se smíchem vyhodil a paní Erbová na ni zavolala policii,“ tvrdí Renáta Řepková.

Tomáš Řepka tyto útoky nekomentuje, ale tvrdí, že bývalka se snaží, aby ho obě děti vytěsnily ze svého života.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související