Drsný útok na Daru Rolins bez make-upu: Ty odbarvená cikánko!

Velikost textu: AAA

29. 5. 2014

O koučce Hlasu Daře Rolins se již několikrát psalo v souvislosti s romskou národností, zejména poté, co se dala dohromady s raperem Patrikem "Rytmusem" Vrbovský. Takové rasistické útoky však asi ani ona sama nečekala. Na Facebook ke svým fanouškům pravidelně promlouvá a učinila tak i nedávno, když zveřejnila svou fotografii zcela bez make-upu a přirozenou.

„Dobré ránko, krásný den! Učesat do culíku, na obličej namalovat Daru :), školka, pak trénink a kontrolní den na stavbě našeho domu. O 5 poo se vidíme v OC Santovka v butiku GLAM v Olomouci a večer hrajeme v Brně, ale tam vás-bohužel-pozvat nemůžu, je to firemka ... Přesně takhle bude vypadat můj dnešní den! Opouštím online svět ... Let 'do something we do best!" Napsala Dara k fotce, pod kterou se zanedlouho objevily i rasistické útoky.

„No nic moc rysy Romky." „Mohu se zeptat, vy jste Romka?" „Odbarvená Romka-asi tak." „Tady nezapře romskou krev. Ale přesto, že je bez omítky, vypadá suprově." Zněly některé z komentářů. Dara se k tomu na sociální síti i vyjádřila, čímž jen ukázala, že je nad věcí a podobné věty se jí nijak nemohou dotknout.

„Dnes pro vás nemám žádnou hlubokou myšlenku, ani žádnou fotku bez make-upu (bože, nevěřila bych jakou diskusi rozpoutá :))) Ženy, muži, ti, kteří byli pohoršeni tím, jak po ránu vypadám :) - nemám jediný problém s tím přiznat, že se ráno nebudím namalovaná, dokonalá, vytuněná, vyladěná .... Nemyslím, že jsem jediná (thanx god :) ... Mám se ráda taková, jaká jsem (vy máte na výběr :)? - a Patrik mě právě takto obyčejnou-miluje nejvíce! A zbytek mám víte kde :)) .... "

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související