Pánové, zírejte: HŘÍŠNÁ Dominika Kadlčková v rajcovní krajce i NAHÁ!

Velikost textu: AAA

9. 6. 2014

Modelka a herečka Dominika Kadlčková (24), se do podvědomí divákú dostala jako Adriana Pešková v nekonečném seriálu televize Nova Ulice. Právě rolí vnučky Vlastimila Peška v podání Rudolfa Hrušínského si získala nejen slávu a obdiv diváků, ale i zájem médií.

Poté, co herectví na čas pověsila na hřebík a rozhodla se pro dráhu modelky, se jí vcelku daří. Pobývala měsíc v italské mekce módy – Miláně, pracovně se dostala mimo jiné do Velké Británie či do daleké Číny.

Nyní o sobě dala po delší době vědět – nafotila snímky, v nichž její sexy tělo nezahaluje příliš zbytečných vrstev oblečení. Před fotoaparátem Briana Fleminga stanula toliko ve spodním prádle, na některých fotkách nemá ani to. Ovšem Dominika je profesionálka a nedbalky před objektivem zvládla na jedničku. „Nestyděla jsem se, byl snad důvod?“ smála se modelka. Ostatně nic jiného jí nezbývalo, protože jak ochotně vysvětlila: „Moje modelingová agentura potřebovala jen menší „refresh“ portfolia kvůli jedné pracovní zakázce pro značku spodního prádla.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související