»Utajený« vztah Jiřího Langmajera: Poprvé vyvedl "ofiko" svou milenku!

Velikost textu: AAA

20. 6. 2014

Tři roky si o vztahu Jiřího Langmajera (48) a Adély Gondíkové (40) štěbetají pražští vrabci po střechách, ale obě hrdličky se pořád tajnosnubně tvářily jakoby nic. Pokud je bdělé oko některého bulvárního fotografa načapalo pohromadě, oba se předstírali, že se jedná o prácovní akci nebo náhodné setkání, případně si hráli na mrtvé brouky.

Nyní konečně přiznali barvu na premiéře filmu Všiváci, v němž hraje Langmajer jednu z hlavních rolí. Jiří ztvárňuje postavu neurochirurga, který nemůže zapomenout na svou první lásku, kterou sdílel se svým bratrem v podání Ondřeje Vetchého a která zemřela. Svůj život utápí v nezávazných vztazích a v litrech alkoholu. Pro Jiřího mělo natáčení i osobní rozměr. „Natáčelo se ve stejné nemocnici, kde mě dávali dva roky předtím dohromady po těžkém úrazu páteře,“ prozradil.

Takže premiéra Všiváků se stala i oficiální premiérou nového páru v českém showbyznysu. Vypadá to, že charismatický herec si své soukromé vztahy urovnal a se vztahem s Adélou přestal dělat tajnosti. Asi se oběma značně ulevilo, nešetřili rozzářenými úsměvy a v Lucerně, kde se premiéra konala, dokonce společně zapózovali novinářům.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související