Kotelnice Jílková se tajně vdala: Uhnala ho po 12 letech vztahu!

Velikost textu: AAA

8. 7. 2014

Kotelnice Michaela Jílková (46) se rozhodla napodobit ostatní české celebrity a po dvanáctiletém soužití „na psí knížku“ vstoupila do manželského svazku s mediálním magnátem a miliardářem Michalem Voráčkem (55). A stejně jako např. frontman Tří sester to učinila v naprostém utajení.

Přísně tajná svatba se odehrála v romantickém Letohrádku Kinských, někdy nazývaný Musaion, v Petřínských sadech. Nevěsta se k utajení vyjádřila: „Vnímali jsme to jako naši diskrétní a čistě rodinnou záležitost. Jako oslavu naší lásky a pevného vztahu navždy. A tak jsme si ji také užili, byla to nádhera.“ A novomanžel Voráček svou manželku doplnil: „Rozhodli jsme se po dvanácti letech zpestřit si zbytek života manželstvím. S Míšou nikdy nevíte, co vás čeká!“ Že se jedná o velikou lásku, jsou přesvědčeni i zaměstnanci letohrádku, kteří si mezi sebou šuškali: „Tak dlouhý novomanželský polibek jsme ještě nikdy neviděli. Trval snad pět minut!“

Nevěsta měla sněhobílé šaty a závoj až na zem od módní návrhářky Alice Abraham. Chtěly s dcerou Maruškou úplně stejné, navíc takové, aby se daly nosit i po svatbě. Svatební menu bylo klasické – předkrm, hovězí vývar s knedlíčky, svíčková, řízky a dort.

Pár vychovává dvě děti, Jakuba, jehož má Michaela Jílková z předchozího vztahu s Vladimírem Dvořákem (synem populárního moderátora Vladimíra Dvořáka) a Marušku, jejímž otcem je novomanžel Michal Voráček.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související