Táňa Vilhelmová není žádná ušlápnutá mamina: Takhle umí tančit na stole! (FOTO UVNITŘ)

Velikost textu: AAA

30. 7. 2014

Bujarou „partošku“ v téměř hollywoodském stylu rozjela partnerská dvojka Taťána Vilhelmová (36) a Vojta Dyk u příležitosti zpěvákových devětadvacetin. Oslava proběhla po premiéře nové černé komedie Miroslava Krobota Díra u Hanušovic, v níž Vilhelmová ztvárnila jednu z hlavních rolí.

A že Taťána za to umí vzít! Spanilé alkoholové jízdy tehdy nerozlučné dvojky Geislerová – Vilhelmová vešly do dějin, dokonce daly jméno charitativnímu Vánočnímu Bazaru v Mokré čtvrti.

Na narozeninové party tekl alkohol proudem a nálada byla díky tomu vskutku výtečná a notně uvolněná. Pár skleniček v parném dni způsobilo velmi free atmosféru, takže Taťána nezůstala své image pařmenky nic dlužna a s dortem v ruce popřála Happy Birthday otci svého třetího děcka přímo ze stolu… Poté se pár vydal na parket, kde se jali předvádět tak eroticky nabitou taneční kreaci, že některých přítomných se zmocnily obavy, aby milenci nezapomněli na dobré mravy a neservali svršky přímo během tance.

V hereččině případě by to nebylo až tak těžké, neboť na akci dorazila v lehounkých šatech pastelových barev, které více odhalovaly, než zakrývaly. Navíc ani vyzývavý střih příliš nedržel tvar, takže její svítivé neonová podprsenka, kterou svádí svého o sedm let mladšího partnera, dlouho jasně svítila do noci.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související