Nejhorší manžel roku: Roman Vojtek vysvětluje, proč zbaběle opustil manželku měsíc před porodem!

Velikost textu: AAA

4. 3. 2015

Pokud bychom hledali kandidáta na „nejhoršího manžela roku“, bezesporu by se jím stal Roman Vojtek. Oblíbený herec totiž z příkladného partnera klesl až na muže, který opustil svou těhotnou manželku měsíc před porodem...

Donedávna působili Roman s Terezou Vojtkovou jako příkladný pár, který po dlouholetém vztahu očekává netrpělivě narození svého druhého potomka. Jenže pak přišla rána z čistého nebe. Roman se odstěhoval ze společného bytu a bylo jasné, že s manželstvím je konec.

Čtyřiatřicetiletá Tereza se manželově odchodu zhroutila – skončila na kapačkách a antidepresivech.

Za svůj nikterak chvályhodný čin to teď dvaačtyřicetiletý herec schytává nejen od fanoušků a kolegů, ale i přátel. A nutno říci, že nejspíš zaslouženě.

Roman se rozhodl promluvit a svůj postoj se snažil vysvětlit v rozhovoru pro deník Blesk. „Chápu, že z vnějšího pohledu je toto jednání naprosto neakceptovatelné, hnusné a neomluvitelné. Naprosto rozumím své ženě, nebo si to myslím. To, co se stalo, nebylo plánované. Nečekal jsem rozhodně na vhodný okamžik, který ani nenastal. Nebo že bych čekal na to, že by dítě bylo natolik vyvinuté, že bych ho mohl ohrozit. To ráno, kdy se to stalo, jsem neměl ani tušení, že se to může stát. Neměl jsem to v plánu,“ uvedl v deníku herec.

„Ona absolutně nic netušila. Když jsem se jí snažil vysvětlit své pocity před nějakou dobou, asi jsem to neudělal dost důrazně, nebo jsem to udělal špatně. Nebo jenom nebyla snaha z jedné, nebo druhé strany. Já už jsem určité pocity řešil před několika měsíci. Už jsme se o tom bavili. Terezka měla správný pocit, že se se mnou něco děje. Že třeba nemá tolik pozornosti, kolik by jako těhotná manželka měla mít. Snažil jsem se jí vysvětlit, že je to můj problém, který v sobě řeším a se kterým nevím si s ním rady. Že ho vlastně ani řešit neumím,“ pokusil se vysvětliv v Blesku.

A jaký že důvod pro ukončení vztahu, který všichni kolem považovali za téměř dokonalý, vlastně Tereze podle deníku uvedl? „Že nejsem šťastný a hledám něco jiného, než jsem si myslel, že mám...“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související