Zdrhnul před porodem a teď... Vrací se Roman Vojtek k manželce?!

Velikost textu: AAA

30. 6. 2015

Není to tak dávno, co poklidné vody českého showbyznysu rozhýbala zpráva o tom, že herec Roman Vojtek opustil jen pár týdnů před porodem svou manželku. Podle některých hlasů je nyní na obzoru velké usmíření.

Roman Vojtek si prošel peklem – nebylo totiž mnoho těch, kteří by ho za jeho odchod neprokleli. V poslední době však sílí hlasy, že na vině nečekaného odchodu nebyl ani tak sympatický herec jako manželka Tereza.

Sám Roman se k tomu nechce příliš vyjadřovat, odpovědnost za své činy ale neodmítá.

Jak ale zdůrazňuje, nejdůležitější je, že se svou manželkou vychovává dvě děti. A ty situací, kterou procházejí jejich rodiče, nesmějí trpět.

O to větší radost herec má, že se mezi ním a Terezou vztahy zlepšily a jsou schopní spolu komunikovat.

Jejich přátelé jdou však ještě dál – jak sdělil deníku Šíp jeden z nich, oba manželé se stále milují a není vyloučeno, že usilovně pracují na to, aby se k sobě mohli zase vrátit. Také tento rodinný přítel je přesvědčený, že Roman by jen tak svévolně rodinu neopustil. Na to je prý příliš slušný.

Je tedy otázkou, jak to nakonec dopadne. Herec zatím o návratu k manželce nemluví a ani není jasné, zda by ho Tereza vzala zpátky, nicméně jedno je jasné – rodina je pro něho nejdůležitější věcí na světě.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související