Miroslav Donutil končí s herectvím! Bude už jen podnikat

Velikost textu: AAA

9. 4. 2009

Miroslav Donutil (58) vyprodával svým vyprávěním Lucernu, chodí se na něj do Národního divadla a jeho televizní 3 plus 1 jsou nejsledovanější televizní pořady. Všemu je ale konec!

„Ale na závěr letošního roku chci skončit s televizními triptychy,“ svěřuje se oblíbený herec, který také ukončil své pořady v Lucerně ve chvíli, když měly největší úspěch. „Letos mě například čeká 3 plus 1 na téma rybáři a samozřejmě silvestrovské téma. A pak končíme. Námětů by bylo ještě mnoho, ale já jsem už vyčerpaný. Ono je to náročné připravit každý čtvrtrok vlastně celovečerní film,“ vysvětluje Donutil své rozhodnutí. „A pak, když je pořad na vrcholu, je čas na odchod. V nejlepším je třeba vždycky přestat a pustit se do něčeho jiného.“ Ale to něco nového ještě herec nechce prozradit. Minulý televizní triptych byl na téma Otcové a dcery. S dcerami Miroslav Donutil zkušenost nemá. „Mám dva syny. Tomu staršímu je už třicet let, je ředitelem firmy, která se zabývá tvorbou webových stránek. Mladší studuje třetí ročník konzervatoře, bude mu osmnáct a chce jít v mých šlépějích,“ pyšní se slavný herec.

Miroslav Donutil je jedinečný nejen svým herectvím, ale také manželstvím, ve kterém žije už jednatřicet let. „Vždyť moje maminka žila s tatínkem padesát sedm let a babička s dědečkem šedesát pět let. Asi mám šťastné manželství v genech,“ přemýšlí Donutil.

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější