Herečka Jitka Schneiderová: Podezření z anorexie!

Velikost textu: AAA

25. 5. 2009

Jitka Schneiderová (36), která působí díky své štíhlé linii dojmem, že se krmí jenom ranní rosou, se ovšem přiznala, že jejím koníčkem je jídlo. A vůbec nemusí být dietní.

"Mým hobby je jídlo. Fakt. Utrácím za něj dost peněz a ráda navštěvuji luxusní restaurace," přiznává křehká manželka Davida Švehlíka (36) a matka dcery Sofie Anny (2). "Jsem gurmánka, jím ráda pokrmy z dokonalých surovin, obdivuji profesionální kuchaře, občas je navštěvuji a jejich jídla degustuji. Přitom jím všechno. A moc ráda mám vepřo knedlo zelo," dodává. Jitka Schneiderová sama ráda vaří: "Když mám malou dceru, vařit musím. A docela mě to i baví." Díky své lásce k dobrým pokrmům se jako každý rok zúčastňuje gastronomická akce Prague Food Festival. "Chci si koncem května v centru Prahy, na lodích i na nábřežích ochutnat všechny ty lahůdky, které tam budou lidem předloženy," těší se Jitka.

Svou mimořádně štíhlou linii má prý díky rodinným genům. I proto, že je pořád v pohybu. Budˇse točí kolem svého muže, holčičky, nebo hraje divadlo a filmuje. "Teď točím poslední sérii televizního příběhu Pojišťovna štěstí. Jsem pořád v jednom běhu, ale všechno zvládám. Asi proto, že se umím pořádně najíst a mám pak dost energie," říká Schneiderová.

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/191-steffi-graf-.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější