Věděli jste to? Helena Vondráčková měří i s podpatky 186 cm!

Velikost textu: AAA

5. 6. 2009

Zpěvačka má vysoký nejen hlas.

Zpěvačka Helena Vondráčková (61), která oslaví 24. června své dvaašedesátiny, vždy okouzlovala svou vysokou postavou. Teď předvede i své krasobruslařské umění! "Měřím 174 centimetrů a podpatky nosím dvanácticentimetrové," říká Helena, která se při své výšce a věku rozhodla učinit něco neobvyklého. Bude moderovat show Hvězdy na ledě a zpívat s bruslemi na nohou. "Světový krasobruslař Pepa Sabovčík vymyslel show, která bude spojena s mým živým koncertem. Na mých čtrnáct hitů za doprovodu Big Bandu Gustava Broma budou bruslit světoví krasobruslaři. Inspiraci pro tento typ pořadu našel v Americe," říká Helena, která prý vlastně mohla být krasobruslařkou.

"Bydlela jsem s rodiči u řeky a ta když zamrzla, obuli jsme si tehdy šlajfky a bruslili jsme. A pak mě rodiče přihlásili do krasobruslařského kroužku. Musela jsem vstávat ve čtyři hodiny ráno. Ale nevydržela jsem to dlouho, i když mě bruslení vždycky bavilo," svěřuje se Helena. A kdy že bruslila naposledy? "Loni na rybníku v Řitce." Helena se zkrátka ničeho nezalekne. A co když sebou při své výšce na ledě sekne? "Samozřejmě, že jsem pojištěná," odvětí. Na kolik korun, to Helena sice nepřizná, ale podle neoficiálních informací na pět milionů korun.

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/205-tereza-dufkova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější