Exkluzivně! Víme, kam jede Petr Kolář na dovolenou!

Velikost textu: AAA

7. 7. 2009

Petr Kolář (42), stříbrný Slavík, už balí balí sakypaky a vyráží na dovolenou. "Měl jsem toho od začátku roku do června dost a dost, takže se na prázdniny opravdu těším a užiju si je," řekl Kolář.

Zpěvák je znám tím, že zahraniční dovolené a grilování těla na slunci u moře ho vůbec neberou. "Čvachtání ve vlnách opravdu není pro mne tím největším relaxem. Mám raději trošku klidu, protože toho víření a rachotu mám přes rok kolem sebe mnohdy víc, než je zdrávo. Vyrazíme s rodinou zřejmě na chalupu a tam si dopřeju aktivní odpočinek," vysvětlil Kolář. Pod pojmem aktivní odpočinek si představuje hlavně rybaření a také sbírání hub. "To jsou opravdu moji dovolenkoví koníčci. Klid lesa a klid u vody, ale houbám a rybám vzkazuji - třeste se. Jdu po vás!" varuje se smíchem Kolář. Léto pro něj ovšem nebude jen odpočinkové. Petr vystupuje na prázdninových festivalech, v září nebo říjnu mu vyjdou CD a DVD z živého koncertu a příští rok by rád vydal nové album. "Zatím je ještě v myšlenkách, ale jsem přesvědčen, že určitě vyjde," uzavřel povídání stříbrný Slavík.

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/233-ester-geislerova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější