„Jde o vztah, ne o formu. Formu neřeším,“ říká milenka Soukupa Lucia Šoralová

Velikost textu: AAA

3. 8. 2009

Zpěvačka Lucia Šoralová (32) v tom má jasno.

Teď se Lucia Šoralová, dlouholetá milenka hudebního skladatele Ondřeje Soukupa (57), objevila Ondřejem i na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Šli se podívat na vystoupení skupiny Nightwork v Poštovním dvoře, ve které hraje syn Ondřeje Soukupa František. Lucia přitom působila dojmem, že se už smířila s tím, že se její přítel se svou ženou Gábinou Osvaldovou nerozvede. Přesto spolu mají stále více společného. Lucia teď vystupovala i v Soukupově muzikálové show Šachmat a Brutální Nikita v Divadle Hybernia. A připravuje se na obnovenou premiéru muzikálu Johanky z Arku opět s hudbou Ondřeje Soukupa a s texty písní Gábiny Osvaldové. "Johanka z Arku je mojí osudovou rolí. Je mi velmi blízká, moc se na obnovenou premiéru těším. A pokud jde o moji lásku, jde o vztah, ne o jeho formu. Formu vztahu prostě neřeším," uvedla Šoralová.

Lucia chodí ve zvláště vysokých kramflíčkách a velmi často i s pánským kloboukem na hlavě. I když má výrazný silný hlas, je snad naší nejmenší i nejkřehčí zpěvačkou. "Měřím totiž sto padesát čtyři centimetry, a tak se snažím působit vyšším dojmem. A pokud jde o moji křehkost, ta není kvůli nějakému cvičení," prozradila muzikálová představitelka Johanky Arku. "Možná, že bude potřeba, abych začala pravidelně cvičit. Teď cvičím jen nárazově, někdy přímo zuřivě, a pak zase dlouho nic." I přesto Lucia vypadá, jako když drží tvrdou dietu. "Není to pravda, opravdu jím normálně. Ale už čtyři roky nemám v jídelníčku mléčné výrobky. Mám totiž laktózu. Ale jinak jím fakt všechno," dušovala se.

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/252-dana-syslova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější