Alice Jandová porodila! Petr stříhal pupeční šňůru!

Velikost textu: AAA

4. 8. 2009

Emotivní okamžiky prožíval včera Petr Janda (67) při porodu své dcery Anežky (50 cm, 2860 gramů). Šéf Olympiku byl přítomen na porodním sále a osobně přestřihl pupeční šnůru.

"Poprvé v životě jsem viděl na vlastní oči zázrak zrození nového života. Byl to neuvěřitelně silný a emotivní zážitek. Neváhám říct, že jsem u porodu zřejmě prožil jeden z nejkrásnějších okamžiků svého života. Mám nádhernou dceru a báječnou manželku. Jsem nesmírně šťastný," svěřil se Petr Janda. "Porod proběhl velmi rychle a všechno bylo v absolutní pohodě. Anežku jsme na svět vítali společně s Alicí a lékaři mě na závěr nechali, abych přestřihl pupeční šňůru. Na ty okamžiky nikdy nezapomenu," dodal.

Malá Anežka přišla na svět v pražské porodnici v Podolí. Ta je mezi celebritami velmi oblíbená. Ve stejném zařízení například přišly na svět obě dcery Karla Gotta. Petr Janda si porodnici nemůže vynachválit. "Zdejší personál má vynikající úroveň. Od samého začátku se k nám choval skvěle a oba jsme absolutně spokojení. Dnes nás učili jak správně dcerku přebalovat, koupat, pudrovat a podobně. Anežka se má čile k světu a teď zrovna kojíme," prozradil zpěvák. "Holky si do Jevan přivezu ve čtvrtek nebo v pátek. Všechno už máme pro miminko připravené. Pokoj, výbavičku, kočárek a prostě to co je potřeba. Už se nemůžu dočkat až je budu mít doma." Svojí dceři dal štastný otec "do kolébky" zlaté naušnice, které nechal na zakázku vyrobit v luxusním pražském klenotnictví.

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/253-tonya-graves.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější