„Milujeme se,“ obhajuje Dáda Patrasová své manželství

Velikost textu: AAA

6. 8. 2009

Již třicet let žije Dáda Patrasová s hudebníkem Felixem Slováčkem v manželství. A i když bulvár často spekuluje o nevěrách obou z nich, Patrasová tvrdí, že stále naplno prožívají silný vztah.

Leckterý muž by Felixi Slováčkovi mohl závidět. Dagmar totiž podle svých slov servíruje každý den manželovi snídani až do lože! "Manžela si neustále a s velkou chutí rozmazluji. Ráno mu donesu do postele kafíčko a k tomu si pak dáme něco drobného k snídani. S manželem se i po třiceti letech velmi milujeme. Dáváme si vzájemnou lásku, úctu a je nám spolu dobře," svěřila se Patrasová. "Jsme neustále spolu a nikdy jsme nezažili ponorkovou nemoc. S Felixem jsme k sobě pozorní a tolerantní. Manžel chodí rád na večírky, já jsem naopak nejraději doma s dětmi. Vždy se v klidu domluvíme a jak vidíte, funguje to," dodala až příliš idylicky žena, která je paradoxně často spojována s alkoholem.

Rčením, že láska prochází žaludkem, se Dagmar Patrasová prý pečlivě řídí. Celou rodinu si totiž hýčká gurmánskými specialitami. "Pokud chci Felixe i svoje děti hodně rozmazlit, připravím naši rodinnou specialitu. To je staročeská švestková omáčka s uzenou krkovičkou a bramborovým knedlíkem. Jde o naši nejoblíbenější specialitu a na stole ji míváme několikrát do měsíce. Kdo ji jednou ochutná, ten je do ní navždy beznadějně zamilován," prozradila herečka.

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/255-osklivka-katka-2.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější