Ondřej Ruml: Žádná nemoc, zato nová ženská!

Velikost textu: AAA

24. 8. 2009

Zpěvák Ondřej Ruml (27) je sice bledý a zdravě nevypadá, tvrdí ale, že je absolutně v pohodě. Opalovat se a odpočívat u vody prý nestíhá, zato se na vlastní kůži přesvědčil, že dělání je opravdu lék.

Ondřej se s vervou vrhl do práce. To mu pomohlo vzpamatovat se z rozchodu s dlouholetou přítelkyní Radkou. "Celé léto jezdím charitativní šňůru pro dětské domovy, zkoušel jsem ve Státní opeře Kudykam a teď pracuji na cédéčku, takže jsem pořád někde zavřený. A do solária by mě nikdo nedostal, zvláště po těch informacích, které se vyrojily v poslední době," odůvodňuje Ruml svou bledou tvář. Zpěvák současně odmítá spekulace, že je vážně nemocný nebo že trpí anorexií. Červené tváře prý nemá nikdy, ani v zimě. Dokonce ani, když se stydí, podotýká se smíchem. Na otázku, zda už si našel novou lásku, tvrdí nesměle: "Něco se rýsuje, ale já o tom nejméně půl roku nebudu mluvit. Mám dost špatné zkušenosti, a mohl bych všechno zkazit."

Zda je jeho novou partnerkou modelka Lilian Sarah Fischerová Ondřej úzkostlivě tají. I když se na veřejnosti k půvabné brunetce chová velmi přátelsky. Není totiž žádným tajemstvím, že jeho bývalá přítelkyně Radka, kterou měl Ondřej moc rád, se s ním rozešla právě proto, že neunesla zájem médií o jeho osobu. Ondřej se proto právem rozhodl, že si tentokrát dá pozor a nebude dávat podněty k žárlivým scénám.

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/265-veronika-gajerova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější