Lucia Šoralová tlačí na Soukupa: „Ondřeji, já chci dítě!“

Velikost textu: AAA

13. 11. 2009

Nejslavnější milenka Česka, zpěvačka Lucia Šoralová, chce být maminkou.

Lucii Šoralové (32) se prý teď plní její sny. "Nejvíce mi dělá radost spolupráce s Michalem Horáčkem na Kudykamu, turné s Richardem Müllerem, i nový charitativní projekt," svěřila se Šoralová. Zpěvačka a herečka se totiž nedávno stala producentkou audiovizuální knihy pro děti Velcí herci malým dětem. Její výtěžek bude věnován pacientům s maligním lymfomem. "Je to pro mě spíše zábavná, než těžká práce. Když se pro něco nadchnu, dokážu to přenést na ostatní. Horší byla už ta mravenčí produkční práce," přiznala Šoralová. Lucii se do projektu podařilo zapojit významné osobnosti českého herectví. Na CD ke knížce můžete slyšet například Jiřího Bartošku, Ivanu Chýlkovou, Gabrielu Osvaldovou, Tatianu Vilhelmovou, Jiřího Macháčka, Jiřího Lábuse a další osobnosti českého divadla a filmu.

Šoralová se současně přiznala, že tlačí na svého partnera, muzikanta Ondřeje Soukupa, aby jí udělal dítě. Ten se ale zdráhá. „To nemůže skončit jinak než rozchodem,“ tvrdí jejich společní známí. Tak uvidíme!

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/323-victoria-beckham.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější