Utajená svatba: Taťána Kuchařová ukázala první fotky z hostiny!

Velikost textu: AAA

13. 7. 2016

Před pár dny se konala svatba prominentní dvojice Taťány Kuchařové a Ondřej Brzobohatého Gregora. Krásná nevěsta ale zveřejnila fotky z romantické svatby až nyní.

Svatba měla proběhnout bez očí zvědavců v soukromí, ovšem média si ji nenechala ujít. Nevěstu a ženicha hlídalo několik bodyguardů a zakrývali je velkými deštníky. Taťána se k netradiční ochraně později vyjádřila, že si svůj velký den chtěli užít bez pozornosti médií a nemají žádný důvod své soukromí zveřejňovat. Na svět proniklo jen pár paparazzi záběrů, který naznačovaly romantický styl celé svatby.

„Přátelé, chtěli bychom od srdce všem lidem, kteří nám fandí a drží nám palce, poděkovat za podporu, kterou nám prostřednictvím našich webů projevují v posledním týdnu," zveřejnila včera Taťána Kuchařová na sociální síti nádherné svatební fotky. Ze záběrů je jasné, že hlavním tématem byla romantika a nejkrásnější žena světa byla jako víla.

V romantickém duchu se nesla i výzdoba a dokonce i dort. Žádný marcipán a exkluzivní ozdoby. Jednoduše čistá zahradní spontánnost.

Nevěsta nešetřila květy a na hlavě jí ani po převlečení se ze svatební róby nechyběl věneček. Skvostné, co říkáte?

Taťána si vybrala krásné šaty v romantickém stylu, které byly ale i svůdné a rafinovaně odkrývaly křivky bývalé Miss World.

Velkou diskuzí byla i příjmení novomanželů. Nehleďte prosím tedy na zápisy ve veřejných registrech, které mají bohužel v české legislativě spoustu bariér a omezení, a přijměte naše jména tak, jak je cítíme a jak se jimi chceme nechat oba dál, jako manželé, titulovat. Tedy Ondřej Brzobohatý Gregor a Taťána Kuchařová Gregor (ve zkrácené verzi pro zahraničí Ondřej B. Gregor a Taťána K. Gregor a, ano, v občankách „pouze" jako Gregor.) Nezáleží přeci na tom, co si neseme v dokladech, ale v srdci." napsala Taťána Kuchařová Gregor.

Podívejte se sami do naší fotogalerie!

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související