Eva Pilarová přiznala, že je na zajíčky!

Velikost textu: AAA

9. 2. 2010

Zpěvačka Eva Pilarová (70) chystá velké koncertní turné. Zazpívá na něm své slavné duety. A její původní partnery zastoupí zpěváci o mnoho let mladší. Když jim Eva Pilarová nabídla spolupráci, byli nesmírně nadšeni.

Například Petr Muk se představí v duetu Ach, ta láska nebeská, rocker Aleš Brichta v songu Hallo Satchmo z filmu Kdyby tisíc klarinetů, všichni tři pak v nestárnoucím hitu Oliver Twist. Sólista Monkey Business Matěj Ruppert si s jubilantkou dá Tam za vodou v rákosí a současná hvězda Vojta Dyk legendární Dotýkat se hvězd. V duetu Hey Paula se představí zpěvaččin souputník Pavel Sedláček, v bloku s Petrem Vondráčkem a jeho skupinou Lokomotiva zazní překvapivě pojaté Summertime, na dvou koncertech bude hostovat také Petr Bende.

"Je to pro mne obrovská čest, že mě Eva pozvala," říká Petr Bende a dodává: "Ani na chvíli jsem nezaváhal." A stejné pocity mají i ostatní hosté. Montiho čardáš zahraje Evě Pilarové slavný houslista Pavel Šporcl. Na závěrečných pražských koncertech pak navíc vystoupí Jiří Suchý, Petra Janů, Pavel Vítek, harfenistka Zbyňka Šolcová a "ohňový" Dan Nekonečný. Právě Nekonečný Evě slíbil, že na své exotické cestě, na kterou se právě chystá, se bude za úspěch turné modlit spolu s šamany.

Sama zpěvačka žertem říká, že jí přítomnost mladých mužů na scéně dělá dobře: "Já jsem na zajíčky, ale jen co se zpívání týče, jinak jsem absolutně neškodná. Manželovi jsem byla vždycky věrná, víte, já si nechci komplikovat život." A její nejoblíbenější duet? "To je těžké… Asi ´Tam za vodou v rákosí`, který jsme zpívali s Waldemarem Matuškou, a ´Láska nebeská`. Ale lidem se víc líbilo rákosí, je melodičtější. A ještě nesmím zapomenout na duet ´Je nebezpečné dotýkat se hvězd` s Karlem Gottem, ten jsem také měla moc ráda," prozrazuje Eva Pilarová. Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/337-kate-moss.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!' 'http://www.parlamentnilisty.cz','Přečtěte si naše nejnovější zpravodajství! Pohled na politiky úplně jinak!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější