Hvězda Ordinace Markéta Plánková: Podruhé těhotná!

Velikost textu: AAA

26. 2. 2010

Markéta Plánková (31), jedna z hvězd novácké Ordinace v růžové zahradě, si připadá, že i její osobní život je jakoby vystřižen z telenovely.

Když hrála roli Hedviky v Rodinných poutech, spustila se mezi natáčením s hereckým kolegou Romanem Štolpou (44) a hned otěhotněla. Ten ji okamžitě opustil, protože byl šťastně ženatý a měl dvě děti. Markéta zůstala sama a prý téměř bez prostředků. "Zařekla jsem se, že až na tuto výjimku rok nebudu poskytovat nikomu rozhovor o sobě, protože je to pořád o tom stejném. Je to prostě jak z televizního seriálu," směje se Markéta, která nešťastné chvíle ve svém životě překonala. Dokonce jednu chvíli byla už tak vyhublá, že bylo ohroženo pokračování její postavy doktory Tárové v Ordinaci v růžové zahradě. Teď zase jen kvete a její postava, toužící v seriálu po dítěti, otěhotní. Pro Markétu to tak bude druhé těhotenství v životě a moc se těší.

"Zažila jsem hrozné chvíle, otec mé dcery Agáty začal moc pít, skončil nakonec v protialkoholní léčebně. Ale já mám teď nového přítele," přiznala Markéta, o které už všichni vědí, že téměř rok žije s bývalým reportérem Novy Danielem Častvajem (35). "Po dlouhé době se cítím opět šťastná. V Ordinaci je skvělá parta, role mě baví. A z tříleté dcery Agátky mám radost, je to hezká holčička, i když dost zlobí. Geny po tatínkovi prostě někdy nezapře," uzavřela Plánková s úsměvem. Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/328-tatiana-vilhelmova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější