Hvězdné páry na Slavících. Komu to slušelo a kdo pohořel?

Velikost textu: AAA

28. 11. 2017

Že jsou české celebrity s módou často na štíru, je docela známá věc. Jak se jim vedlo na letošním udílení cen Český slavík a který pár zaujal elegancí?

Jitka Boho, Lukáš Boho

Jitka za svou róbu sklidila zaslouženě obdiv a chválu od módních kritiků. Od hlavy až k patě vypadala úžasně! S Lukášem vsadili spíše na ležérní eleganci, ovšem na rozdíl od jiných párů nesklouzli k nevkusu. Rozhodně chválíme i my.

Monika Absolonová, Tomáš Horna

Monika s Tomášem se rozhodli pro klasickou eleganci. Pro někoho možná působili až příliš usedle, ale už se několikrát potvrdilo, že extravagantní experimenty v našich luzích a hájích nekončí vždy povedeně. Sázka na jistotu se vyplatila.

Jovanka Vojtková, Josef Vojtek

Naopak o něco divočejší outfit předvela „rockerská dvojice“ Slavíků. Zatímco Roman zůstal věrný kožené bundě, Jovanka se rozhodla pro večerní róbu. A i když se jí nedal vytknout nedostatek originality, společně to páru příliš neladí.

Katina Vágnerová, Karel Vágner

Snaha o sladění by to rozhodně byla – Karlova fialová košile koresponduje s fialovými prvky na Katininých šatech. Ovšem právě róba manželky slavného hudebníka budila spíše rozpaky. Občas se to zkrátka nepovede.

Marcela Davidová, Michal David

Rozhodně patřili k nejoriginálnějším dvojicím večera. Bohužel to ještě neznamená, že se outfit povedl. Nicméně plusové body připisujeme Marcele za to, že nezvolila jako většina dam večerní róbu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související