Karel Gott zase v plné síle zářil na plese

Velikost textu: AAA

8. 2. 2018

První ročník Českého plesu se nesl nejen ve znamení tance, skvělé zábavy a zvučných jmen z českého showbyznysu, ale také charity. A tak není divu, že si ho nenechaly ujít ani ty největší hvězdy. O hudební vložku se mimo jiné postaral i Karel Gott, který dokázal, že je stále v plné síle.

Když při udílení cen Český slavík 2017 obletěly média fotografie, na nichž ochranka pomáhá nejslavnějšímu českému zpěvákovi do schodů, někteří fanoušci se začali obávat o mistrovo zdraví.

Nicméně všechny strachy jsou zažehnány! Na Českém plese Karel Gott vystupovat a předvedl, že je stále plný elánu! Jako vždy elegantní a šarmantní mistr všechny přítomné potěšil nejen svým zpěvem, ale i neodmyslitelným úsměvem.

Kromě něj se na Českém plese oblevily i další hvězdy hudebního nebe, například Helena Vondráčková, Marie Rottrová nebo Pavel Vítek.

Charitativní dražba Českého plesu vynesla úctyhodných 580 tisíc korun na podporu dětí v dětských domovech. Peníze byly určeny Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové. Dražily se například luxusní hodinky, diamantový šperk nebo šaty z dílny Beaty Rajské.

"Jsem nesmírně dojatá. Tahle částka je neuvěřitelná. Před rokem a půl jsme v nadaci začínali na částkách kolem pěti set korun a teď tohle. V Česku je v dětských domovech více než deset tisíc dětí, které potřebují naši pomoc. A za tohle bude té pomoci opravdu hodně," řekla modelka Veronika Kašáková, jejíž nadační fond se stará, aby děti z dětských domovů měly při vstupu do samostatného života lehčí start.

První ročník Českého plesu se uskutečnil v secesních prostorách Obecního domu a nesl se v duchu luxusu a elegance, přičemž určitou "tajuplnost" celému večeru dodávaly škrabošky na tvářích přítomných žen.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související