Sexy Karlovy Vary: Které hvězdy ukázaly, co mohly?

Velikost textu: AAA

10. 7. 2018

Karlovarský filmový festival je příležitostí nejen k umění, ale také k módě. A některé celebrity červený koberec využívají k tomu, aby pořádně předvedly, co jim příroda nadělila. Které krásky byly letos nejvíce sexy?

Gabriela Jiráčková

Živá Barbie pojala festival tak, jak by se čekalo. Ukázala obří hrudník i křivky v upnutém overalu. Škoda, že většina její krásy je spíše dílem plastických chirurgů než zmiňované přírody…

Bára Nesvadbová

Na jednu z mnoha party, jež se ve Varech u příležitosti festivalu konaly, dorazila i Bára, která se očividně inspirovala božskou Marilyn. Stříbrné šaty s hlubokým dekoltem byly nepřehlédnutelné.

Tereza Voříšková

Velmi originální a také odhalující šaty zvolila na zahájení festivalu Tereza Voříšková. Nutno říct, že se svou postavou se průsvitných šatů bát vůbec nemusí.

Nikol Švantnerová

A když už jsme u průsvitných šatů – ty Nikoliny opravdu odhalovaly, co mohly. Odvaha téhle krásce tedy rozhodně nechybí. I když s jejím tělíčkem se člověk ani nediví…

Kateřina Kasanová

Kateřina na jeden z večírků zvolila poměrně klasickou róbu, která však na první pohled zaujala vysokým rozparkem. A této skutečnosti si byla jejich majitelka vědoma, a tak nevynechala jedinou příležitost ukázat štíhlounkou nožku.

Simona Krainová

Modelka má i ve věku, kdy jsou některé její kolegyně spíše v důchodu. postavu bohyně. A tak není divu, že své vnady občas vystaví. V černých šatech vypadala prostě skvěle!

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související