Rozchod Vondráčkové a Plekance: Kdo je v očích fanoušků viníkem?

Velikost textu: AAA

8. 8. 2018

Manželství Lucky Vondráčkové a Tomáše Plekance vypadalo jako z pohádky. Krásná, něžná a éterická Lucie v náruči silné rytíře s hokejkou v ruce. Bohužel, pohádky je konec a fanoušci tohoto páru si nemohou odpustit pichlavé i srdceryvné komentáře. Kdo je podle veřejnosti na vině?

Po sedmi letech od svatby Tomáš Plekanec na svém facebookovém profilu oznámil konec vztahu s manželkou Lucií Vondráčkovou. A tato zpráva zasáhla i spoustu jejich fanoušků. Řada z nich měla tento pár za jeden z nejšťastnějších vůbec. Dva úspěšní lidé, dvě krásné děti, život v přepychu... Ale to podle všeho zdaleka není všechno, co fungující vztah potřebuje.

Zatímco Lucku její fanoušci na Facebooku velmi podporují, píší jí soucitné zprávy a drží jí všechny palce, na profilu Tomáše Plekance už to tak příjemně nevypadá. Spíše mu dávají "sežrat", že opustil tak krásnou ženu a děti. Některé komentáře jsou dost ostré a narážejí i na to, že on je jen "hloupý hokejista", a tak nemůže rozumět tak citlivé bytosti, jako je Lucka.

Podle fanoušků to vypadá, že za všechno může Plekanec. Pravdu ale znají jen manželé sami, můžeme je jen podporovat a přát jim, ať mají mezi sebou alespoň dobré lidské vztahy a vše se obejde bez hádek a tahanic o děti.​

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související