Úplně nahá Andrea Vránová. To je pokoukání!

Velikost textu: AAA

3. 11. 2010

Po porodu syna Jáchyma má zpět své sexy křivky.

Vicemiss ČR 2001 Andrea Vránová - Kloboučková (28) se po roce ukáže na módním mole. Maminka desetiměsíčního syna Jáchyma a pětileté dcery Aničky je stále na mateřské dovolené, ale k roli modelky se občas stále vrací. „Je to fajn rozptýlení. Beru to už jen jako koníček. Jednou za čas to je fajn," říká Andrea, která se objeví v listopadu na módní show manželů Moravcových. „Moc se na to těším. Jednou za čas si to opravdu užívám a myslím, že to je i vidět na výrazu, že to už člověk nemá jako práci." Po porodu syna Jáchyma má zpět své sexy křivky. Během druhého těhotenství přibrala čtrnáct kilogramů a všechna kila má díky cvičení pilates dole. „Vůbec na to nemyslím, cvičím osm hodin týdně pilates, takže to šlo dolů samo,“ vysvětluje.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/331-veronika-kanska-alias-blazena.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Veroniku Kánskou alias Blaženu' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

Andrea pilates sama už několik let předcvičuje. „Cvičím ve třech studiích, dojíždím do třech měst. Mám nabídku z Prahy, tak i o tom výhledově,“ říká Andrea, která se cítí na plný úvazek především maminkou. S manželem nemají pro děti chůvu, pomáhají jim babičky. „Nepořizovala jsem si děti proto, abych byla pořád pryč a starala se o ně cizí paní,“ říká Andrea rázně. „Když je potřeba, je k dispozici manžel nebo naše maminky,“ vysvětluje Andrea, která si nejvíce odpočine prý na thajské masáži. „Miluji, když o mě někdo pečuje, a ruce Thajek jsou skvělé. I klasická lámací thajská masáž je pro mě příjemná. Z pilates mám tělo hodně ohybné, takže je to úplně v pohodě. Ale samozřejmě masáž s voňavými olejíčky je obrovský odpočinek, tu dokážu i prospat,“ říká. „Mám svoji osvědčenou masérku v hotelu Globus na pražských Roztylech. Na její ruce nedám dopustit,“ dodala Vránová.

Autor: bea Foto: Golden Kinnaree

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější