Foto ze sálu: Štěpánka Duchková šla pod kudlu. Přišla o polovinu víček!

Velikost textu: AAA

23. 7. 2012

Má odoperovaná oční víčka. Podívejte!

Po zralé úvaze se Štěpánka Duchková rozhodla podstoupit pro pacienty jednu z méně náročných plastických operací, kterou provádí vyhlášená klinika a to úpravu očních víček.

„Operaci očních víček nepovažuji za žádný rozmar. Řeší nekompromisní stárnutí očí. Na téhle operaci bylo už několik mých kamarádek i kamarádů. Já sama jsem začala asi před půl rokem pozorovat, že mi poklesla kůže na horních víčkách," prozradila nám moderátorka.

„Vysílám v televizi a chci mít před kamerou oči více rozzářené. Dělám to také kvůli tomu, že se chci zbavit pocitu unavených očí, který někdy mívám a to hlavně večer. Jsem hrozně zvědavá, jak se mi po operaci změní výraz! Po pečlivé rozvaze jsem se vložila do rukou pana doktora Libora Kmenta, kterého už dlouho znám a ke kterému mám absolutní důvěru. Působí na mě ohromně uklidňujícím dojmem. Má tak úžasný přístup k pacientovi, že to došlo až tak daleko, že jsem se na operaci těšila. A protože jsem zjistila, že jeho koníčkem je windsurfing na vlnách, tak jsem měla během operace příležitost zeptat se ho, co přesně tenhle sport pro něj obnáší. Nešla jsem tedy na operaci - šla jsem si s ním popovídat," řekla bezprostředně po půlhodinové operaci spokojená Štěpánka Duchková.

Na průběh operace jsme se zeptali plastického chirurga MUDr. Libora Kmenta: „Málokdy se stane, že si s pacientkou při operaci tak hezky pohovořím. Bavili jsme se o vodním lyžování, windsurfingu a o tom, jak Štěpánka s dětmi tráví čas u moře. Je běžné, že si s pacienty povídám, ale se Štěpánkou se dobře známe, tak jsme měli na co navazovat. Operace proběhla skvěle. Vlastní práce trvala asi 30 minut a i s přípravami jsme se vešli do 45 minut. Po operaci si vzala tmavé brýle a odjela domů. Za šest dnů přijede Štěpánka na kontrolu, vyndáme stehy a poradím jí, jak víčka správně masírovat. To už by neměla mít žádná velká omezení a věřím, že bude spokojená.“

Autor: bea Foto: klinika ESThÉ

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější