Monika Absolonová se ve studiu vztekala, kousala i plivala!

Velikost textu: AAA

21. 10. 2008

Svou roli vzala vážně.

Zpěvačka Monika Absolonová (32), krerá získala hlavní roli v muzikálu Adéla ještě nevečeřela, se na jevišti se ale vůbec neobjeví! Chapadly hlavní hrdinky, obrovské zelenočervené masožravé rostliny Adély, budou pohybovat členové černého divadla. Monika jí jen propůjčila svůj hlas, který uslyší diváci při představení ze záznamu. Svůj pěvecký part Monika dlouho pilovala pod dohledem hlasového poradce Divadla Broadway, populárního porotce soutěže Česko hledá SupeStar a profesora konzervatoře Jaroslav Ježka a také bývalého operního pěvce Eduarda Klezly. Trému ve studiu neměla, práce ji bavila, a tak se už nemůže stát, že při představení něco zkazí. Adélu nikdo nealternuje, zpěvačka nemá tudíž žádnou konkurenci a ještě ke všemu má i víc volného času. Muzikál Adéla ještě nevečeřela je podle jejího názoru dost mimořádný.

"Je pěvecky i hudebně velmi náročný, Ondřej Brousek se dost vyřádil, děj přitom ale rozhodně nepostrádá osobitý humor a nadsázku," svěřila se Monika a dodala: "Adélu jsem si užívala, byla to velká legrace. Ale musím vám říct, že pan profesor Klezla mi dával co proto. Vždycky mi říkal, znovu! Teď to zpíváte jako Absolonová, musíte se víc rozzuřit, jako obluda. A tak jsem se vztekala, kousala, plivala a vydávala různé strašné zvuky, aby to bylo správně masožravé. To jsem ještě nikdy při práci nezažila," smála se Monika. Zpěvačka divadlo miluje a kontakt s publikem považuje za něco mimořádného a neopakovatelného. Stále vystupuje v Kleopatře a čeká ji obnovená premiéra muzikálu Tři mušketýři v Divadle Hybernia, kde ztvární opět zrádnou Mylady. Začala také víc koncertovat, takže ji tolik nemrzí, že si v muzikálu Adéla ještě nevečeřela vůbec nezahraje.

Přesto na premiéru, která se koná 24. října, do Divadla Broadway raději nepůjde. "Mám koncert v Piešťanech, přijde se podívat brácha s maminkou," přiznala. Autor: Zuz, zdroj a foto: Korzo

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější