FOTO: Návrhář chce na Severní Koreu shodit bombu masové svůdnosti - svoje spodky!

Velikost textu: AAA

16. 10. 2013

Zbraně masové svůdnosti prý vyrábí designér Björn Borg. Novou podzimní kampaň „Björn Borg říká JA! zbraním masové svůdnosti“ chce šířit po celém světě a brzy se dočkají nebývalého dárku také obyvatelé Pchjongjangu.

Nad hlavním městem totalitní KLDR chce shodit bombu se 450 kusy spodního prádla. Zásilku označil jako bombu masové svůdnosti.

„Chtěli jsme vytvořit originální způsob, jak šířit naši kampaň, tyto zbraně masové svůdnosti, které vlastníme. Chtěli jsme to udělat v internetové verzi, kde by lidé mohli nominovat místo na světě, místo, kde je potřeba láska a svůdnost. A hodláme shodit 450 kusů spodního prádla na vítězné místo,“ oznámil šéf marketingu a PR Jonas Lindberg Nyvang.

A zdá se, že vítězným místem bude Severní Korea a jmenovitě Pchjongjang. Může za to právě Jižní Korea, během jediného dne z tohoto území hlasovalo pro hlavní město KLDR pětadvacet tisíc osob.

„Zatím nevíme, zda vyhraje Pchjongjang,“ uvedl Nyvang s tím, že do konce kampaně zbývá šestnáct dní.

„Upřímně řečeno vůbec netušíme, jak to vypustit nad Severní Koreou, ale začali jsme hledat možnost, jak to provést. Pokud vyhraje, uděláme samozřejmě vše, co budeme moci udělat, abychom poslali nějakou lásku a svůdnost Severokorejcům,“ uvedla Lina Söderqvistová ze společnosti Björn Borg.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související