Američan se nechá za 680 tisíc vykastrovat v přímém přenosu

Velikost textu: AAA

26. 11. 2013

Mark Parisi z Las Vegas má – jak se říká – pořádné koule. Ale chce se jich zbavit. V televizním pořadu se nechá vykastrovat a pohlavní žlázy produkující testosteron a propůjčující mu vzhled muže hodlá věnovat vědě. Za to vše získá kompenzaci dosahující v přepočtu 680 tisíc korun.

Moc, nebo málo? To asi musí posoudit každý (muž) sám, ale pořad možná napoví. Jmenuje se totiž Extrémní laciné sázky a vysílá ho americká televize TLC.

Mark však nechce být po zbytek života závislým na injekcích testosteronu a nehodlá se připravit o mužnost. A protože ví, že k dostatečnému zásobení těle pohlavními hormony stačí jedno varle, zbaví se tudíž jen jedné žlázy.

Co člověk hodlá udělat, je, že jde, daruje své varle, dostane umělou náhradu, a za čtrnáct dní poté dostane šek na pětatřicet tisíc dolarů,“ svěřil Parisi britskému Daily Mirror.

Klinických výzkumů se přitom účastní pravidelně. Tento pokus – darování vlastního varlete – považuje za nejextrémnější. „Cítím úzkost, ale zároveň jsem nadšený,“ dodává muž z Las Vegas.

Jenže to zřejmě není nic proti pokusu, do něhož se přihlásil rovněž. „Na minutu mi zastaví srdce, ale stále u toho člověk dýchá,“ tvrdí Parisi v pořadu televize TLC. Za čtrnáct dní pobytu na klinice dostane pětadvacet tisíc dolarů – asi 480 tisíc korun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související