Chasidský rabín: Homosexualitu vyvolává sója

Velikost textu: AAA

25. 11. 2013

Ultraortodoxní židovská sekta tvrdí, že homosexualitu způsobuje sója. Aby se muži nestávali homosexuály, vyzývají je duchovní chasidské dynastie Ger, aby nekonzumovali zmíněné potraviny. Loni mimochodem varovali před potřásáním rukou s jinými muži. Na webu BaOlam Shel Haredim teď rabín Abraham Benjamin Silberberg vidí největší zlo v sójových výrobcích.

Konzumace sójových potravin by mohla vést k homosexuálním aktivitám a to již jedna porce této potraviny týdně vede k nežádoucímu vzrušení,“ varuje Silberberg. Jak k tomu došel, neuvádí. Zřejmě z vlastní zkušenosti.

Sójové výrobky obsahují látky, které v těle člověka napodobují funkci ženského pohlavního hormonu estrogenu. Množství je to ale tak malé, že tyto tzv. fytoestrogeny u mužů nevyvolávají žádné fyziologické změny. Museli by totiž sójových bobů a produktů denně snít několik kilogramů, aby fytoestrogeny vedly k feminizaci jejich těla. I tak by však nezměnily sexuální orientaci, na kterou estrogen u dospělého muže vliv nemá. Maximálně vede k nárůstu prsní tkáně, zjemnění rysů a zhoustnutí vlasů. Orientaci ale nemění.

Navíc v Asii, kde konzumují sóju a sójové výrobky denně, není mezi muži více gayů než v jiných částech světa.

Rabíni chasidské dynastie Ger ale loni v srpnu varovali před potřásáním rukou s jinými muži. „Přílišný dotek rukou může vést ke zvrhlé touze,“ varovali. Podle nich by se měli muži a chlapci jakýmkoli vzájemným dotekům zcela vyhýbat. A když, pak by se měli dotýkat jen bříšky prstů.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související