Muž se ukryl v pračce. Vysvobozovali ho hasiči, lékaři a záchranáři

Velikost textu: AAA

9. 1. 2014

Australan z města Mooroopna byl sice při hře na schovávanou nejoriginálnější, ale rozhodně ne nejmoudřejší. Ukryl se totiž v bubnu pračky. Ačkoli se dokázal nasoukat dovnitř, nebyl schopen vylézt ven. Zachraňovat ho tak museli hasiči, kterým trvala akce půl hodiny a spotřebovali při ní několik litrů olivového oleje.

Dotyčný se chtěl schovat před partnerkou a vlezl do bubnu pračky s horním plněním. Jenže se v něm zasekl a nemohl se dostat ven. Takže se z překvapení pro protějšek stal na několik desítek minut horor.

Partnerka muže objevila a byla nucena zavolat pomoc. Na místo byli povoláni hasiči, lékaři a záchranáři. K incidentu došlo v sobotu 4. ledna a muži bylo podle australských médií dvacet roků. Byl sice štíhlý a drobný, v bubnu se ale kůže přilepila ke kovu a on se nemohl dostat ven. Tým hasičů, lékařů a záchranářů ho nakonec promazal olivovým olejem, který usnadnil vyklouznutí.

Byla to jen hra, která se zvrtla. Bylo by fér říct, že ten džentlmen se pak šíleně styděl,“ uvedla seržantka Michelle De Araugová podle Agence-France Presse.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související