Tomu neuvěříte! Podívejte, čím tento Číňan nafukuje pneumatiky! (VIDEO)

Velikost textu: AAA

27. 1. 2014

Jednašedesátiletý Nie Jung-ping z čínské provincie S’-čchuan (Sečuán) má nos, který by mu mohli závidět mnozí jogínové. Dokáže totiž během pár minut nosem nafouknout vnitřní duši z automobilové pneumatiky. A tento husarský kousek prý dokáže i tehdy, když si na duši stoupne osm lidí. Pak mu to zabere minut dvacet.

Svůj talent Nie objevil před osmi roky, když navštívil experta čínské medicíny kvůli závažným hnisavým vředům. Lékař mu doporučil, aby začal nosem nafukovat balónky, což mělo vést k tomu, že odblokuje ve svém těle meridiány – energetické dráhy. Léčba zabrala, vředy zmizely a Nie si uvědomil, že nosem nafoukne nejen balónek, ale také matraci a dokonce pneumatiku.

Dnes svým uměním baví lidi po celém S‘-čchuanu. „Dělám to osm let a nikdy od doby, co jsem tuhle léčbu začal, jsem už neměl problém s vředy. Když na té duši stojí osm lidí, zabere mi to asi dvacet minut, než ji nafouknu. Lékaři mi řekli, že mám neskutečně zdravé plíce s obrovskou kapacitou, což je báječné,“ pochvaloval si Nie v rozhovoru pro britský deník Metro.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související