Po téhle zmrzlině budou muži šílet: Zvyšuje libido a léčí impotenci!

Velikost textu: AAA

31. 1. 2014

Britský výrobce zmrzliny Yummy Yorkshire sbírá na světových soutěžích jednu cenu za druhou. Mražené krémy této společnosti jsou prý nejchutnějšími a nejkvalitnějšími na světě. Před svátkem svatého Valentýna pak věrným zákazníkům vyrobila něco, co má zvýšit jejich libido a pomoci jim s impotencí. Přidala do zmrzliny notnou dávku kardamomu.

Tato bylina hojně využívaná po tisíce let v čínské medicíně obsahuje silici eukalyptol, která prý působí skvěle na prokrvení pánevního dna, podporuje erekci a zvyšuje chuť na sex. V Asii se používá nejen jako afrodiziakum, ale také k léčbě zánětů dásní, osvěžení dechu a při potížích se zažíváním. Tobolky a semena kardamovníku jsou také součástí kari koření. A kdo chce zvýšit libido a vyléčit impotenci, měl by je pravidelně žvýkat. Ale pozor na předávkování, eukalyptol je ve vyšší koncentraci toxický.

Ovšem zmrzlina společnosti Yummy Yorkshire slibuje spojení příjemného s užitečným. Kdo nechce chroupat tobolky kardamomu, může si zamlsat na luxusní zmrzlině a ještě přitom podpořit chuť na sex a také výkonnost v posteli.

Nová mrkvovo-kardamomová příchuť zmrzliny je napumpovaná spoustou afrodiziakálních látek, které jsou dobře známé tím, že mají schopnost posilovat sexuální touhu,“ tvrdí vedení společnosti Yummy Yorkshire. Na výrobě zmrzliny spolupracovala s firmou Puckett’s Pickles vyrábějící zeleninové konzervy a zavařeniny.

Yummy Yorkshire vyrábí krom klasických zmrzlin také méně obvyklé. Třeba z červené řepy či černého česneku s hořkou čokoládou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související