Australan se ztratil ve vlastní zahradě. Po dvou hodinách zavolal na pomoc policii

Velikost textu: AAA

11. 3. 2014

Jistý Jason ze severní oblasti Austrálie se sám v rozhovoru pro NT News označil idiotem. Dokázal se totiž ztratit ve vlastní zahradě. Nutno podotknout, že ta má ale osm hektarů. Ovšem když po dvou hodinách netrefil domů, zavolal na pomoc policii. Muži zákona ho za chvíli našli asi tři sta metrů od domu.

Po pár pivech u televize prý začal být nervózní Jasonův pes, tak ho vzal s sebou ven. Tam prý zřejmě spatři dinga a začal ho pronásledovat. V osmihektarové zahradě se však brzy ztratil.

Já ani nevím, jak se to stalo. Otočil jsem se, že se vrátím domů, a najednou jsem byl ve vysoké trávě. Tak si říkám, kde to ksakru jsem?“ uvedl Jason pro NT News.

Z mobilního telefonu, v němž měl docházející baterku, rychle zavolal tísňovou linku. Operátor mu ale oznámil, že se nejedná o ohrožení života a tudíž nemá právo požadovat pomoc. Policie ale k domu přijela a po muži začala pátrat. Našla ho zmateného v křoví s několika málo škrábanci na nohách. Podle mluvčího policie z Darwinu byl Jason šťastný jako malý kluk.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související