Jako z hororu: Probudil se v márnici, přežil se ale jen o 15 dní

Velikost textu: AAA

17. 3. 2014

Když se osmasedmdesátiletý Walter Williams probudil se v pytli na mrtvoly v márnici, zažíval prý nejhorší noční můru svého života. Vyděšený začal volat o pomoc a brzy byl objeven a převezen do nemocnice. Šťastný pak novinářům vyprávěl, jak je za druhou šanci vděčný. Jenže ta trvala jen patnáct dní. Před víkendem zemřel znova. A už navždy.

Poprvé koroner selhal, když u něj nedokázal nahmatat tep a prohlásil ho za mrtvého. Srdce závislé na kardiostimulátoru zřejmě bilo příliš slabě, ale v márnici se organismus opět nastartoval a Williams se z hluboce relaxovaného stavu dostal.

Senior z okresu Holmes ve státě Mississippi pobýval poslední dva týdny svého života na nemocničním lůžku. Tam ho převezli poté, co se probral v márnici. Koroner Dexter Howard v pátek večer vydal oficiální zprávu, že je Williams mrtvý. Tentokrát už opravdu. Sám se raději prý ujistil trojitým na sobě nezávislým vyšetřením.

„Přišel stejný koroner a stejný šéf pohřebního ústavu, a když přišli do nemocnice k jeho tělu, tak jsem řekla, že jsem čekala, že pošlou někoho jiného. A tak jsme se tomu zasmáli. Všichni se zasmáli,“ uvedla Williamsova neteř Eddie Hesterová pro WAPT, lokální kanál televize ABC.

Rodina pak vydala prohlášení médiím, v němž uvedla, že si nesmírně váží druhé šance rozloučit se řádně s Walterem. „Dva týdny navíc byly jako zázrak,“ uvedla Hesterová.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související