Urologové v šoku: Vyoperovali z močového měchýře 1 metr dlouhé švihadlo!

Velikost textu: AAA

9. 4. 2014

Urologové z I-čchangu v čínské provinci Chu-pej nevěřili svým očím, když otevřeli močový měchýř muže středního věku. Dotyčný sice před operací přiznal, že si kvůli sexuálnímu potěšení něco vsunul do močové trubice, ale že to bude metr dlouhé plastové švihadlo, zatajil. V močové trubici byla zelená plastová trubice stočená i s několika uzly.

Podle oficiální lékařské zprávy z nemocnice v I-čchangu mělo plastové švihadlo 1,1 metru na délku, 4,4 milimetru v průměru a bylo jasně zelené barvy.

Je to opravdu velmi šílené, mohlo ho to zabít. Operace byla velmi komplikovaná,“ uvedl urolog, jehož čínská média citují pouze pod příjmením Tung. Pacient má po čtyřicítce a trpí sexuální úchylkou, vzrušuje ho vsunování předmětů do močové trubice. Jenže švihadlo šlo pouze dovnitř, ven už ho vytáhnout nedokázal.

„Rentgenové vyšetření močového měchýře odhalilo švihadlo se čtyřmi uzly, bylo zaseknuté v nejužší části močové trubice, deset centimetrů jeho délky viselo z močové trubice ven. Chirurgický zákrok byl nezbytný, protože švihadlo nebylo možné bez poškození tkání vytáhnout. Pokud bychom ho vytáhli silou, došlo by k vážnému krvácení a možné infekci,“ uvedl chirurg Čang, mluvčí nemocnice v I-čchangu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související