Pubertální teenageři nevystojí otce blíž než na 7 metrů!

Velikost textu: AAA

10. 6. 2014

Dospívání je těžkým časem nejen pro samotné teenagery, ale také pro jejich otce. Ti budou slavit druhou červnovou neděli svátek, výsledky britského průzkumu je ale moc nepotěší. Musejí se totiž smířit s faktem, že v době pubertální fáze vývoje svých potomků jsou ke snesení jen na vzdálenost větší než sedm metrů.

Jakmile vyjde rodina ven, dospívající děti svého otce snesou nejlépe na vzdálenost sedmi metrů. Tátové tak mají pocit, že se za ně potomci – zvláště synové – stydí. Jedná se však o běžné a nijak závadné chování během dozrávání dítěte.

Průzkum společnosti Clintons dokazuje, že pubertální teenageři mají otce na ulici rádi na vzdálenost sedmi metrů. Nejhorší situaci pak mají rodiče před kamarády a vrstevníky. Tam totiž potomci otce snášejí velmi těžce. A nejhůře mohou mužští rodičové učinit, když se před spolužáky a kamarády svých dětí začnou předvádět a snaží se s nimi družit.

Svátek otců je však poměrně nový a vedle svátku matek ještě opomíjený. Statistiky Britské asociace výrobců pohlednic a přání uvádějí, že matky ke svému svátku každoročně dostanou dvojnásobek přáníček co otcové ke dni otců.

Pět nejhorších věcí, které otcové provádějí svým dospívajícím dětem:

1. Tanec na veřejnosti
2. Zpěv na veřejnosti
3. Nevhodné oblečení
4. Trapné vtipy a všechny vtipy
5. Předvádění se a snaha chovat se „cool“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související