Sexy boky, ňadra, oči a vlasy. Kde žijí nejkrásnější ženy světa?!

Velikost textu: AAA

25. 6. 2014

Kdo často a rád cestuje po celém světě, ví, kde hledat nejhezčí ženy a muže. Podle průzkumu cestovní seznamky Miss Travel mají nejkrásnější boky, ňadra, oči a vlasy ženy z Brazílie. O této zemi se teď hodně mluví kvůli sportu. Ale tamní fotbalisté utřou nos. Nejsou totiž nejatraktivnějšími muži. Ženám se daleko víc líbí australští surfaři.

Muži z Austrálie byli ženami zvoleni jako nejatraktivnější národ, a není divu. Protinožce známe především z pláží jako vypracované surfaře.

Pánové v anketě nejvíce hlasů dali Brazilkám. Zajímavá je druhá pozice, kterou si získaly Rusky. Tam je ale nutno podotknout, že v průzkumu hlasovali především muži z anglofonních zemí. A ti příliš nerozlišují mezi Ruskem a východní Evropou. Takže i české krásky – kupříkladu Petru Němcovou či Evu Herzigovou – mnohdy považují za Rusky jen proto, že pocházejí z bývalého východního bloku socialistických zemí.

To, že zvítězily Brazilky, ale překvapí málokoho. Latinoameričanky často získávají první místa také ve světových soutěžích krásy Miss World a Miss Universe. Navíc brazilská pláž Ipanema byla zvolena jako pláž se nejpřitažlivějšími lidmi na světě (po ní následuje mexická Tulum a barbadoská Crane).

Nejatraktivnější národy podle žen:

1. Australané
2. Italové
3. Angličané
4. Skoti
5. Španělé
6. Američané
7. Irové
8. Brazilci
9. Kanaďané
10. Nizozemci

Nejatraktivnější národy podle mužů:

1. Brazilky
2. Rusky
3. Kolumbijky
4. Britky
5. Filipínky
6. Španělky
7. Australanky
8. Bulharky
9. Jihoafričanky
10. Kanaďanky

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související