Kafe s příchutí piva: Ochutnali byste?!

Velikost textu: AAA

28. 9. 2014

Kavárenský řetězec Starbuck’s vyšel vstříc milovníkům bizarních příchutí kávy a těm, kteří touží při konzumaci nápoje z kávovníkových zrn cítit chuť silného černého piva. Latte Dark Barrel je totiž dvojníkem piva Guinness, ačkoli neobsahuje žádný alkohol. Limitovaná edice těchto káv je však k dostání pouze v Ohiu a na Floridě.

Sezónní speciality jsou typické právě pro trh v USA, takže kdo cestuje v tomto čase do dvou výše zmíněných států, může si dopřát výjimečné latte s příchutí piva Guinness. V minulosti Starbuck’s třeba vytvořil kávu s příchutí dýňového koláče.

Dark Barrel Latte je navršeno pořádnou čepicí ze šlehačky a zalito černým karamelem, ochuceno kávovým sirupem a celkově vytváří dojem jako při konzumaci irského piva Guinness.

Ačkoli je zatím k dostání jen v Ohiu a na Floridě, pokud bude kávová specialita oblíbená, rozšíří se do dalších států USA i za hranice Severní Ameriky.

První konzumenti na Twitteru píšou o tom, že latte chutná skutečně jako pivo a varují před ním ty, kdo zrovna chuť piva Guinness nemají v oblibě. Pro ty, kdo ho naopak milují, a pro společnost Starbuck’s, je to však dokonalá reklama.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související