Morbidně obéznímu diktátorovi Kim Čong-unovi zlomily ŠPEKY kotníky!

Velikost textu: AAA

6. 10. 2014

Kim Čong-un studoval a dospíval ve Švýcarsku. A tam se také naučil milovat tučné pokrmy a především kvalitní alpské sýry. Dnes si je jako diktátor KLDR nechává dovážet. Jenže neprospívají jeho postavě. Vypasený komunistický vůdce neposlouchá rady lékařů, že se obezitou vážně ohrožuje na zdraví a životě. Že je obézní morbidně, se teď projevilo na jeho kotnících. Neunesly tukové zásoby a zlomily se.

Podle jihokorejských deníků se obézní Kim Čong-un zotavuje po operaci obou kotníků. V jeho zemi se samozřejmě o oficiálním důvodu zranění – obezitě z rozežranosti – nehovoří. Není divu. Miliony Severokorejců trpí hlady a něco jako ementál v životě neviděly.

Jihokorejské zpravodajské služby zjistily, že třetí z rodu diktátorů s příjmením Kim si před pár týdny poranil pravý kotník. Neléčené zranění se teď projevilo, kost neudržela nápor morbidní obezity a praskla.

Slyšel jsem, že si Kim Čong-un poranil pravý kotník v červnu při svých oficiálních návštěvách továren, teď si ale zlomil oba kotníky, protože to červnové zranění neléčil,“ cituje své zdroje Čchosun Irpo.

Jednatřicetiletý komunistický diktátor se léčí na klinice Ponghwa pro severokorejské elity, kam obyčejní lidé nesmějí a kde se dostává prominentům západního standardu medicíny.

Čínská sociální síť Wej-po zase šílí jinou zprávou. A sice že Kim už od loňska není vůdcem země, nýbrž pouhou marionetou, jejíž nitky ovládá maršál jeho armády.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související