Krutý svět... Živoucí Barbie se pokusili uškrtit!

Velikost textu: AAA

7. 11. 2014

Valerii Lukjanov z ukrajinské Oděsy zná svět především jako první živoucí Barbie. Osmadvacetiletá blondýna proslula také bizarními prohlášeními, že se živí jen sluncem a vzduchem a komunikuje s mimozemšťany. Teď však málem přišla o to, co ji činí výjimečnou. Svůj plastově dokonalý obličej. Někdo ji ze zálohy napadl, zmlátil a téměř uškrtil.

Lukjanov tvrdí, že poslední dva roky čelí nenávistné kampani neznámých útočníků, kteří jí anonymně vyhrožují. Hrozby se poslední říjnový den proměnily ve skutečný fyzický útok, nedaleko jejího domu ji někdo napadl a surově zmlátil. Modelka pak vyvěsila na internetu fotky s pohmožděnými rty a ovázanou hlavou.

Na sociálních sítích se také šíří zprávy o tom, že podstoupila další plastické operace. Jenže ona jakékoli zákroky krom zvětšení prsů odmítá. Prý je její tvář dílem přírody. To, že má oteklé rty a ovázanou hlavu, přičítá útoku neznámých násilníků.

„Byla jsem napadena u vchodu do mé bytovky. Vracela jsem se domů z obchodu s taškami a zadávala kód u dveří, když ze tmy přiběhli dva muži a napadli mě. Neřekli nic a nesnažili se mě oloupit. Stalo se to bleskově, udeřili mě do hlavy, několikrát do čelisti, pak mě jeden z nich začal škrtit. Kdyby se náhle neobjevila má sousedka, nevím, co by se stalo. Uviděli ji a utekli,“ svěřila Valeria novinářům z Oděsy.

K útoku došlo prý přímo 31. října, kdy staří Keltové slavívali konec starého hospodářského roku a uctívali čas duchů. Anglofonní země v ten den slaví Halloween.

Lukjanov prý byla po útoku hospitalizována a do domácího léčení ji pustili až čtyři dny poté.

„Cítím se trochu lépe, ale stále mě šíleně bolí čelist. Čtyři dny jsem užívala nejsilnější tišící léky, ale i tak jsem se v noci budila s příšernými bolestmi,“ stěžovala si živoucí Barbie.

Na světě se poslední dva roky objevuje stále více živoucích Barbie a Lukjanov tak začala tato image nudit. Prohlásila tudíž, že se hodlá proměnit v bájnou Amazonku, příslušnici národa bojovných žen z řecké mytologie.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související