Živoucí Ken se totálně zbláznil: Nechal si odoperovat žíly z čela! (FOTO)

Velikost textu: AAA

26. 1. 2015

Čtyřiatřicetiletý Justin Jedlica pracuje na plastově vypadající vizáži svého těla už šestnáct let. Po 190 zákrocích plastické a kosmetické chirurgie ale nekončí. Teď podstoupil zrak ohrožující operaci, kdy mu chirurgové odstranili z čela větší žíly. To proto, aby nehyzdily jeho plastově hladké čelo. Jedlica, jehož předci přišli do New Yorku ze Slovenska, chce totiž vypadat jako živoucí Ken. O Barbie ale zájem nejeví. Žije v manželství s mužem.

Jedlica musel podepsat řadu prohlášení, že zná veškerá rizika jeho 190. operace a že ví, že může oslepnout.

„Zrovna jsem si nechal odstranit a zúžit tři žíly v čele, které se nafoukly vždy, když jsem se smál. Říkal jsem jim mé žilky Julie Robertsové. Byl to velmi riskantní zákrok, protože hrozilo, že oslepnu, protože se tam museli dostat pod mými víčky, aby ty žíly vypálili,“ prohlásil muž žijící v Chicagu po zákroku.

Vyhlášený chirurg Terry Dubrow odmítl operaci provést, našel ale kolegu, který do rizika šel.

„Ještě mám před sebou dlouhou cestu, než budu smět říct, že jsem stoprocentně umělý… Ale jsem rozhodnutý stát se naprosto umělým, nic mě nezastaví před dosažením tohoto cíle,“ tvrdí rodák z New Yorku.

Jedlica šel na první plastiku čtyři dny po osmnáctých narozeninách. Jeho rodiče se zákrokem nesouhlasili, tak musel počkat na plnoletost. Nechal si upravit nos. Od té doby podstoupil 190 operací – mimo jiné několik úprav nosu, implantáty do hrudi a pod hrudní svaly, implantáty do ramen, do paží, pozadí, stehen a lýtek, augmentaci lícní kosti a tváří, plastiku hýždí, augmentací rtů, facelift a řadu úprav v obličeji včetně operace víček.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související